Kemerli çatılı mobil sahneler, sahne teknolojisi endüstrisinde benzersiz bir stil ve uygun fiyata yüksek kalitedir. Mobil sahneye yatırım yaparak, konserler, tiyatro oyunları, pazarlama etkinlikleri, festivaller, geçit törenleri, performanslar ve halk konuşmaları, spor etkinlikleri, sanatsal performanslar gibi her türlü açık hava etkinliğinde kullanılabilir.

 

Uygulanan inşaat çözümleri, sahnenin kullanım için sorunsuz ve hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Sahne 500kg / m2’ye kadar yüklere dayanıklıdır ve çatıda orta kısımda 1000kg’a, kayar tavan kısımlarının her birine 300kg’a kadar olan armatürleri asmak mümkündür. Mobil sahnenin ek bir avantajı, tüm ses sisteminin sahne dışına monte edilebilmesi sayesinde, onu ses kanatlarıyla genişletme imkanıdır. Hoparlörler ek platformlara yerleştirilebilir veya özel olarak tasarlanmış alüminyum yapı QUADRO 250 üzerine asılabilir.

 

Sahnenin çatısı, seçimleri alıcının tercihlerine bağlı olan iki sistemden biri kullanılarak açılır: elektrik veya elektro-hidrolik. Geleneksel çatılı sahne ile karşılaştırıldığında, tüm aksesuarlar ve sahne platformlarıyla birlikte çatı makaslarını taşımak için ek bir kamyona ihtiyaç duyulmasıyla ilgili maliyetleri tahmin etmeye gerek yoktur. Mobil sahne, etkinliği organize etmek için gerekli ekipman ve aksesuarları taşıyabilen bir ulaşım aracıdır.

 

Standart mobil etap boyutları:

  • 6,0m x 6,0m (sahnenin yüzeyi 36m²),
  • 8,0m x 6,0m (sahne yüzeyi 48m²)
  • 10,0m x 6,0m (sahnenin yüzeyi 60m²).

Mobil Sahnenin Açılması

Mobil sahnenin kullanıma hazırlanması son derece basittir. Onlarca dakika boyunca iki kişi, çatı ile tamamen işlevsel bir sahne hazırlayabilir. Birçok yenilikçi çözümün kullanılması, mobil aşamaların kullanıcıları için faydalar sağladı. Her şeyden önce montaj ve demontaj süresini kısaltmak zamandan ve dolayısıyla daha yüksek karlardan tasarruf sağlar.

Mobil Sahneyi kurulacağı yere yerleştirin, desteklerin kullanımıyla emniyete alın ve dengeleyin

Platformları seviyeye gelene kadar indirmeye başlayın, platform ayaklarını kullanarak bunları ayarlayın ve sabitleyin.
QUADRO 250 çatı kirişlerini ayırarak çatıyı açın. Daha sonra, çatı döşemesini destekleyen kirişleri monte edin.
Tavanı maksimum yüksekliğe kaldırmaya başlayın. Bunun için kurulu çatı yükseltme sistemini kullanın.

Stage’i güvence altına almak ve kullanışlılığını artırmak için, dört köşenin her birine bir sütun monte edin. Montaj

Ekipmanı monte edin, platformu korkuluklarla sabitleyin, merdivenleri ve ağları birleştirin. Hazır! Mobil Sahneniz kullanıma hazırdır.